№4 жалпы білім беретін орта мектеп
0
Ақтөбе облысының оқушылары білімдерімен бәсекеге қабілетті екендіктерін тағы бір мәрте дәлелдеді

2016-2017 оқу жылына арналған жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың жаратылыстану бағыты 2017 жылдың 13 - 18 наурыз аралығында
Павлодар қаласында және гуманитарлық пәндері бойынша 24-29 наурыз аралығындаАқтау қаласында өткізілді.
Олимпиаданың мақсаты білім алушылардың шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық іскерлігін тереңдету, жеке тұлғаның өз бетінше дамуына ықпал ету, дарынды балаларды анықтау, халықаралық олимпиадаға қатысатын оқушыларды іріктеу және даярлау үшін қажетті жағдайлар жасау, Қазақстан Республикасындағы білімнің беделін көтеру.
Аталған олимпиадада Ақтөбе облысының намысын
· жаратылыстану бағыты бойынша 39 оқушы,
· гуманитарлық бағыт бойынша 28 оқушы қорғады.

Республикалық олимпиаданың қорытындысы негізінде облыс қоржынында 7 - алтын, 9 - күміс, 14 - қола медальдарымен және 4 - мақтау қағаздарымен толтырылып, аталған
екі бағыт бойынша Ақтөбе облысының командасы "Ең үздік олимпиадалық команда – 2017" номинациясына екі рет иеленіп, ІІ командалық орынға ие болды.
ЖАРАТЫЛЫСТАНУ БАҒЫТ:
І орын:
1. Албаков Кайрат - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 10 класс оқушысы;
2. Қайрлы Нұрлыхан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 10 класс оқушысы;
3. Туредин Абылайхан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 11 класс оқушысы;
4. Усенов Диас - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 9 класс оқушысы;
ІІ орын:
1. Айтқали Ақылбек - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 9 класс оқушысы;
2. Каипов Алмаз - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 9 класс оқушысы;
3. Ахметкерей Дастан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 10 класс оқушысы;
4. Бауыржан Алмат - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 10 класс оқушысы;
5. Есенгазин Азамат - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 10 класс оқушысы;
6. Баймұратов Мейірбек - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 9 класс оқушысы;


ІІІ орын:
1. Сейпілмәлік Мағжан - Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернатының 11 класс оқушысы;
2. Гапуринов Ержан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 11 класс оқушысы;
3. Хайруллин Алимжан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 11 класс оқушысы;
4. Қожахмет Нұрәділ - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 10 класс оқушысы;
5. Жангунисов Дильжан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 9 класс оқушысы.
Мақтау қағазы:
1. Резяев Даниил - Ақтөбе қаласы №9 орта мектеп-гимназиясының 10 класс оқушысы;
2. Абдрахманов Жасұлан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 9 класс оқушысы;
3. Нұрмеден Дулат - Темір ауданы Шұбарқұдық гимназиясының 9 класс оқушысы;

ГУМАНИТАРЛЫҚ БАҒЫТ:
І орын
1. Меңдібаева Гүлжанар - М.Құсайынов атындағы Ақтөбе облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернатының 10 класс оқушысы;
2. Тыныштыққызы Гулнафис - М.Құсайынов атындағы Ақтөбе облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернатының 11 класс оқушысы;
3. Айбар Метин Джан - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 8 класс оқушысы;
ІІ орын
1. Нариман Аружан - Ақтөбе қаласы №32 орта мектеп-гимназиясының 10 класс оқушысы;
2. Махатов Жұмабек - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 9 класс оқушысы.
3. Фёдорова Полина - Ақтөбе қаласы "Шанырақ" жеке мектебінің 11 класс оқушысы;

ІІІ орын
1. Никифорова Любовь - Ақтөбе қаласы № 25 орта мектебінің 11 класс оқушысы;
2. Тукешова Лолита - Мәртөк ауданы №1 орта мектебінің 11 класс оқушысы;
3. Шигабутдинов Марат - Шалқар ауданы №5 орта мектебінің 10 класс оқушысы;
4. Даргулова Карина - Ақтөбе қаласы №23 орта мектеп-гимназиясының 11 класс оқушысы;
5. Саниязова Томирис - Ақтөбе қаласы №32 орта мектеп-гимназиясының 10 класс оқушысы;
6. Мұзапбар Даниель - Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернатының 11 класс оқушысы;
7. Бакытжан Майя - Ақтөбе қаласы №9 орта мектеп-гимназиясының 10 класс оқушысы;
8. Абубакиров Олжас - Ақтөбе қаласы Үш тілде оқытатын №21 орта мектеп-гимназиясының 11 класс оқушысы;
9. Ахметов Мирас - Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған қазақ-түрік лицей-интернатының 10 класс оқушысы;

Мақтау қағазы
Киржанова Аяжан - Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернатының 11 класс оқушысы.

Облыс намысын қорғап, өз білімдерін дәлелдеп келген оқушыларымызды шын жүректен құттықтап, жоғары белестерден көріне берулеріне тілектеспіз!!!